Az u11-es korosztály 4 mérkőzést vívott a hétvégén.
2 ASI és 2 Tesi csapat ellen.
Teljesen új csapatok ellen játszottunk, hisz se a Reac, se a Gerzo nem került össze velünk, így nem nagyon tudtuk mire számítsunk.
Az augusztusi edzések, ill a szeptemberi munka alapján én 7 pontra számoltam realitásként.

Első meccs: Tesi-Asi 8:0
Ismeretlen ellenfél, úgy küldtem fel a fiúkat, hogy élvezzék a játékot. Hát megtették. 5 perc után könyvelhető volt az eredmény. Dudás Előd parádézott, 7 gólt vállalt.

Második meccs: Tesi-Asi 2 4:1
Szerencsére kitartott a lendület. Bele-bele nyultam a posztokba, lássam tavalyhoz képest ki hol vethető be, mennyit fejlődött.
Ellenfél részéről a szerencsének köszönhető, hogy nem 8-9 gól lett közte. Szabó Noel hatalmas bomba góllal mutakozott be, Szilágyi Bence a kapuban nagyon stabil volt. Viszont az az egy bekapott gól egy kapu előtti szerencsétlenkedésből született, így nem vagyok 100%ig elégedett. Elkerülhető lett volna.

3. Meccs: Tesi- Tesi 2  0:0
Sajnos a fiúknak nem tett jót a két meccs közti pihenő. Nagyon nehezen találták a formájukat. Szilágyi Bencének köszönhető, hogy nem volt 0:3 oda már 2 perc után. Remekül mozgott ki a kapujából.
Védelmet meg kellett variálni. Ezután magukra találtak a fiúk. De sajnos minden helyzet vagy a kapusba szállt vagy mellé. Illetve négyszer mehettünk volna 1:1-ben a kapusra, ha nem lenne az a fránya les.

4.meccs: Tesi-Tesi 3 7:0
Korban és technikában is nagyobbak illetve ügyesebbek voltunk. Érződött, hogy mi régebb óta együtt vagyunk.
Játékkal nem volt gond.

Összességében nagyon elégedett vagyok. A kitűzött 7 pont helyett sikerült 10-et szerezni. 19 rúgott és 1 kapott gól magáért beszél.
Tavalyhoz képest határozottan előbbre léptünk abban, hogy végre csapatként játszunk.
Gólerősebbek lettünk, stabilabb a középpálya.
1-1 hiba még belecsúszik sajnos.
Viszont örülök, hogy kezdem viszont látni az edzésen tanultakat, és mindezt tudatosan!