Szögletarány: 3-0(1-0) Kapura lövési arány: 12-4(3-4)

Pályára lépő játékosaink:
Szilágyi, Tadler, Sinorovits,Simkó, Leier, Kodány, Gugyella, Pollák, Galó, Boda, Kósa, valamint Pusztai, Kiss.B., Kecskés, és SZOMBATI.

Tóth Gyula értékelése:

A kezdeményezőbb a mérkőzés elején a hazai csapat volt, de ahogy múlt az idő , úgy vettük fel a mérkőzés ritmusát és egyre biztatóbb támadásokat tudtunk vezetni. A mérkőzés első igazán nagy helyzete, sőt ziccere Boda előtt adódott, aki sajnos rossz megoldást választott és a kapu előterébe érkező játékostársnak adott passz helyett kapura lőtt, de sajnos a kapujából kimozduló hálóőr magabiztosan védett.
Az első félidőben jól zártunk, ól mozgott a csapat védekezésben, a pálya középső részén megszerzett labdákkal viszont nem igazán sikerült ritmust váltunk és végig vezetni a támadásokat.
A szünetet követően az első 15- húsz percben inkább mi voltunk kezdeményezőbbek , bár helyzetig nem jutottunk.
A 61. percben egy védelmi hibát a gödöllői csapat azonnal kihasznált és megszerezte a vezetést. 1-0. Ezek után próbáltunk egyenlíteni , de sajnos nem sikerült. Az egyenlítésért küzdő csapatunk jobban kinyílt , fellazult a védekezésünk, és ezeknél a szituációknál, 4-5 alkalommal kapusunk parádés védéseire volt szükségünk, hogy ne legyen egynél több gólos a vereségünk.
A fiúk hajtottak becsülettel, dicséret illet mindenkit, úgy érzem azért egy pontot megérdemelt volna csapatunk.
Voltak hibák, de tanulnunk kell ezekből és akkor egészen biztos eredményesebbek leszünk.
Jövő héten vasárnap a Balassagyarmat csapatát, a PALÓC FARKASOKAT fogadjuk a TESTVÉRISÉG SE sporttelepen 14.00 órakor.