2018.10.14

Végeredmény: 8:1 (3:0)

Gólszerző: Káplár Gergely, gólpassz: Gergely Roland

Alm Tamás Vezető edzőértékel:

A hétvégén Hatvanba utazott a csapat, ahol tudtuk, hogy egy stabil csapattal fogunk találkozni. A mérkőzés első félideje elég egyoldalú játékot hozott javarészt a hazai csapat dominálta a mérkőzést, ennek ellenére a kapunk nem forgott olyan nagy veszélyben, 1-2 nagyobb lehetőségtől eltekintve. Mezőnyben jól védekeztünk, ebből adódóan többnyire rögzített szituációkból tudott csak operálni az ellenfél. Ennek sajnos meg is lett az eredménye, ugyanis két szögletet közvetlenül, egyet pedig kipattanó után tudtak értékesíteni. A második félidő eleje fele az ellenfél védelmének hanyagságát kihasználva tudtunk szépíteni. Innentől kezdve sokkal nyíltabb és lüktetőbb lett a mérkőzés, az ellenfél ezt kihasználva tovább növelte az előnyét, többnyire újabb rögzített szituációkból, és védekezési hibákból. Ezzel párhuzamosan helyzetekben még igen, de gólokban már nem tudtuk tartani a lépést az ellenféllel.